Omalovánka 24 stran Zvířátka
Kód produktu: W047053
Slevová skupina: A
- Novinka
Omalovánka 24 stran Zvířátka.
Podobné produkty
Popis produktu
Omalovánka 24 stran Zvířátka.Parametry produktu
| Kód produktu | W047053 |
| Ean produktu | 8590331003075 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 11.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.2 cm |
| Výška výrobku: | 24.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 44.0 cm |
| Šířka kartonu: | 31.0 cm |
| Výška kartonu: | 20.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.02728 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 49030000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks, Na cestě |
| Balení malé: | 10 |
| Balení velké: | 200 |
| Země původu: | CN |

