Ořezávátko na jednu tužku - zvířátka
Kód produktu: W016839
Slevová skupina: A
Ořezávátko na jednu tužku ve tvaru zvířátek - lev a slon. Poskládání si vlastního ořezávátka podle návodu. 24 kusů v display boxu.
Podobné produkty
Popis produktu
Ořezávátko na jednu tužku ve tvaru zvířátek - lev a slon. Poskládání si vlastního ořezávátka podle návodu. 24 kusů v display boxu.Parametry produktu
| Kód produktu | W016839 |
| Ean produktu | 8590331937493 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 21.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 6.0 cm |
| Šířka výrobku: | 3.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.9 cm |
| Délka balení: | 23.5 cm |
| Šířka balení: | 18.0 cm |
| Výška balení: | 9.0 cm |
| Délka kartonu: | 59.0 cm |
| Šířka kartonu: | 50.0 cm |
| Výška kartonu: | 58.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 24 ks |
| Kusů v displayi: | 24 ks |
| Objem kartonu: | 0.17110 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 82141000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 864 |
| Země původu: | CN |

