Papíry barevné A4, 10 listů, 180g
Kód produktu: W886462
Slevová skupina: A
• Formát: A4 • Počet listů: 10 (10 barev) • Gramáž papíru: 180 g
Podobné produkty
Popis produktu
• Formát: A4 • Počet listů: 10 (10 barev) • Gramáž papíru: 180 gParametry produktu
| Kód produktu | W886462 |
| Ean produktu | 8590331239832 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 30.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.3 cm |
| Délka kartonu: | 33.0 cm |
| Šířka kartonu: | 24.0 cm |
| Výška kartonu: | 33.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.02614 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48239040 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks, Na cestě |
| Balení malé: | 10 |
| Balení velké: | 100 |
| Země původu: | CN |

