Párty konfety vystřelovací 20 cm
Kód produktu: W888363
Slevová skupina: A
Wiky, Párty konfety vystřelovací Dodržujte prosím všech instrukcí na etiketě. Nenechávejte děti bez dozoru, nemiřte do obličej, na tělo ani zvířata. Rozměry: 21 x 4 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Wiky, Párty konfety vystřelovací Dodržujte prosím všech instrukcí na etiketě. Nenechávejte děti bez dozoru, nemiřte do obličej, na tělo ani zvířata. Rozměry: 21 x 4 cmParametry produktu
| Kód produktu | W888363 |
| Ean produktu | 8590331273294 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 14.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Školáka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 5.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 20.0 cm |
| Délka kartonu: | 53.0 cm |
| Šířka kartonu: | 45.0 cm |
| Výška kartonu: | 21.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.05009 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 100 |
| Země původu: | CN |

