Párty pytlík Krtek a kamarádi 6 ks, 23x16 cm
Kód produktu: W171009
Slevová skupina: B
Párty dekorace s motivem Krtečka a jeho kamarádů. Pytlík/sáček s Krtečkem udělá na každé párty velkou parádu. 23 x 16 cm. Počet v balení: 6 ks
Popis produktu
Párty dekorace s motivem Krtečka a jeho kamarádů. Pytlík/sáček s Krtečkem udělá na každé párty velkou parádu. 23 x 16 cm. Počet v balení: 6 ksParametry produktu
| Kód produktu | W171009 |
| Ean produktu | 8590331710096 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 28.0 cm |
| Šířka výrobku: | 17.5 cm |
| Výška výrobku: | 0.1 cm |
| Délka balení: | 1.0 cm |
| Šířka balení: | 18.0 cm |
| Výška balení: | 29.0 cm |
| Délka kartonu: | 31.5 cm |
| Šířka kartonu: | 20.5 cm |
| Výška kartonu: | 38.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.02700 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39232100 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 72 |
| Balení velké: | 432 |
| Země původu: | CN |

