Párty svíčka číslo 70 Duha
Kód produktu: W008562
Slevová skupina: A
Narozeninová svíčka duhová číslo 70 se stojánkem z vosku pro pohodlné a pevné umístění na dort. Svíčky nejsou určené ke konzumaci. Dokonale ...
Podobné produkty
Popis produktu
Narozeninová svíčka duhová číslo 70 se stojánkem z vosku pro pohodlné a pevné umístění na dort. Svíčky nejsou určené ke konzumaci. Dokonale pasuje k moderním barevným, ale i klasickým dortům. Veselý a zároveň elegantní design.Parametry produktu
| Kód produktu | W008562 |
| Ean produktu | 8590331921577 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 11.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 47.6 cm |
| Šířka kartonu: | 30.2 cm |
| Výška kartonu: | 38.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 34060000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 288 |
| Země původu: | CN |

