Párty ubrousky PES 33x33 cm, 20 ks
Kód produktu: W039238
Slevová skupina: A
Papírové párty ubrousky PES o velikosti 33x33 cm. Balení obsahuje 20 ks.
Podobné produkty
Popis produktu
Papírové párty ubrousky PES o velikosti 33x33 cm. Balení obsahuje 20 ks.Parametry produktu
| Kód produktu | W039238 |
| Ean produktu | 8590331993451 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 13.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 16.5 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 16.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 53.0 cm |
| Šířka kartonu: | 31.0 cm |
| Výška kartonu: | 36.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48183000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

