Pavouk gumový
Kód produktu: W880360
Slevová skupina: A
Gumový pavouk je skvělou dekorací na Halloween, čarodějnice a jiné strašidelné party. Pavouk je dostupný pouze v černé variantě. 10cm
Podobné produkty
Popis produktu
Gumový pavouk je skvělou dekorací na Halloween, čarodějnice a jiné strašidelné party. Pavouk je dostupný pouze v černé variantě. 10cmParametry produktu
| Kód produktu | W880360 |
| Ean produktu | 8590331246946 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 19.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 2.0 cm |
| Šířka výrobku: | 11.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Délka kartonu: | 40.0 cm |
| Šířka kartonu: | 41.0 cm |
| Výška kartonu: | 30.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.04920 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030049 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 1200 |
| Země původu: | CN |

