Produkt byl přidán do oblíbených
Pavouk mačkací 13 cm
Kód produktu: W117200
Slevová skupina: A
- Novinka
Mačkací pavouk s dírkami, který je naplněný slizem poslouží především jako antistresová pomůcka. Postará se však také o pořádnou zábavu! Stačí mačkat, mačkat a mačkat! Velikost: 13 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Mačkací pavouk s dírkami, který je naplněný slizem poslouží především jako antistresová pomůcka. Postará se však také o pořádnou zábavu! Stačí mačkat, mačkat a mačkat! Velikost: 13 cmParametry produktu
| Kód produktu | W117200 |
| Ean produktu | 8590331172009 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 18.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 13.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Délka balení: | 27.0 cm |
| Šířka balení: | 21.0 cm |
| Výška balení: | 6.0 cm |
| Délka kartonu: | 42.0 cm |
| Šířka kartonu: | 29.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.04872 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030049 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

