Peněženka jednorožec 19 x 11 cm
Kód produktu: W005500
Slevová skupina: A
- Novinka
Plyšová peněženka s obrázkem jednorožce potěší všechny milovnice těchto magických koníků! Díky velikosti může peněženka sloužit jako menší kabelka. ...
Podobné produkty
Popis produktu
Plyšová peněženka s obrázkem jednorožce potěší všechny milovnice těchto magických koníků! Díky velikosti může peněženka sloužit jako menší kabelka. Originální módní doplněk umožní malým slečnám uschovat důležité věci pohromadě. Velikost: 19x11 cm Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W005500 |
| Ean produktu | 8590331910571 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 14.0 kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 19.0 cm |
| Šířka výrobku: | 20.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 39.0 cm |
| Šířka kartonu: | 63.0 cm |
| Výška kartonu: | 60.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.14742 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 42023290 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 600 |
| Země původu: | CN |

