Peppa Pig plyš Peppa v oblečku 28 cm
Kód produktu: W056958
Slevová skupina: D
Peppa Pig plyš Peppa v oblečku. Velikost 28 cm. 2 varianty - včelka, dobrodruh.
Podobné produkty
Popis produktu
Peppa Pig plyš Peppa v oblečku. Velikost 28 cm. 2 varianty - včelka, dobrodruh.Parametry produktu
| Kód produktu | W056958 |
| Ean produktu | 8410779451477 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 16.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 15.0 cm |
| Šířka výrobku: | 24.0 cm |
| Výška výrobku: | 14.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 44.0 cm |
| Šířka kartonu: | 63.0 cm |
| Výška kartonu: | 58.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.16080 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030041 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 48 |
| Země původu: | CN |

