Pexeso Naše lesy
Kód produktu: W010213
Slevová skupina: C
Pexeso s obrázky zvířat z lesa je určena především dětem, ale i starším hráčům s velmi dobrou pamětí a postřehem. Pexeso je prakticky nastříhané ...
Podobné produkty
Popis produktu
Pexeso s obrázky zvířat z lesa je určena především dětem, ale i starším hráčům s velmi dobrou pamětí a postřehem. Pexeso je prakticky nastříhané v cestovní krabičce. Karty pexesa jsou nádherně ilustrované a mají rozměr karty až 6,5cm. Balení obsahuje 64 karet. Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W010213 |
| Ean produktu | 8588001170936 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 8.0 cm |
| Šířka výrobku: | 8.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.5 cm |
| Délka kartonu: | 36.0 cm |
| Šířka kartonu: | 28.0 cm |
| Výška kartonu: | 26.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 95044000 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 129 |
| Země původu: | SK |

