Písek sada barevná 7 ks
Kód produktu: W117233
Slevová skupina: A
- Výprodej
Postavit hrad nebo udělat bábovičku půjde s touto barevnou plastovou sadou raz dva! Set je vhodný na pískoviště, k vodě i na zahradu. Obsah ...
Podobné produkty
Popis produktu
Postavit hrad nebo udělat bábovičku půjde s touto barevnou plastovou sadou raz dva! Set je vhodný na pískoviště, k vodě i na zahradu. Obsah balení: kyblík (23 cm) sítko konvička lopatka hrabičky 2 formičkyParametry produktu
| Kód produktu | W117233 |
| Ean produktu | 8590331172337 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 15.0 cm |
| Šířka výrobku: | 17.0 cm |
| Výška výrobku: | 25.0 cm |
| Délka balení: | 47.0 cm |
| Šířka balení: | 32.5 cm |
| Výška balení: | 24.5 cm |
| Délka kartonu: | 97.0 cm |
| Šířka kartonu: | 35.0 cm |
| Výška kartonu: | 54.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 6 ks |
| Objem kartonu: | 0.18333 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

