Pistole se 6 pěnovými náboji 21 cm
Kód produktu: W038126
Slevová skupina: A
- Výprodej
Pistole se 6 pěnovými náboji. Rozměry 21x13,5x5,5 cm. Hlaveň na 3 náboje. Natahovací nabíjení. Dostřel 15 m. Obrázkový návod s popisem na zadní straně obalu.
Podobné produkty
Popis produktu
Pistole se 6 pěnovými náboji. Rozměry 21x13,5x5,5 cm. Hlaveň na 3 náboje. Natahovací nabíjení. Dostřel 15 m. Obrázkový návod s popisem na zadní straně obalu.Parametry produktu
| Kód produktu | W038126 |
| Ean produktu | 8590331985357 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 22.9 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 26.0 cm |
| Šířka výrobku: | 18.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 56.0 cm |
| Šířka kartonu: | 43.0 cm |
| Výška kartonu: | 79.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.19023 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030081 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 48 |
| Země původu: | CN |

