Pistole vodní elektrická 18 cm Water gun
Kód produktu: W036540
Slevová skupina: A
Pistole vodní elektrická. Velikost 18 cm. Zásobník na 200 ml. Dostřel 5 - 8 metrů. 1x3.7V bateriový pack a USB nabíjecí kabel součástí, šroubováček na otevření krytky. 2 varianty - červená, zelená.
Podobné produkty
Popis produktu
Pistole vodní elektrická. Velikost 18 cm. Zásobník na 200 ml. Dostřel 5 - 8 metrů. 1x3.7V bateriový pack a USB nabíjecí kabel součástí, šroubováček na otevření krytky. 2 varianty - červená, zelená.Parametry produktu
| Kód produktu | W036540 |
| Ean produktu | 8590331978991 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 17.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 1x3.7V bateriový pack součástí, USB kabel |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 22.7 cm |
| Šířka výrobku: | 6.5 cm |
| Výška výrobku: | 16.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 73.0 cm |
| Šířka kartonu: | 35.0 cm |
| Výška kartonu: | 57.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.14564 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030081 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 48 |
| Země původu: | CN |

