Plášť čaroděj 120cm
Kód produktu: W880263
Slevová skupina: A
- Akce
Plášť ideální pro malou čarodějku nebo čaroděje. Je vyroben z lesklého materiálu s potiskem barevných dýní. Plášť má límec a vázání na šňůrku u krku. Délka pláště: 120cm
Podobné produkty
Popis produktu
Plášť ideální pro malou čarodějku nebo čaroděje. Je vyroben z lesklého materiálu s potiskem barevných dýní. Plášť má límec a vázání na šňůrku u krku. Délka pláště: 120cmParametry produktu
| Kód produktu | W880263 |
| Ean produktu | 8590331328369 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 21.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 26.0 cm |
| Šířka výrobku: | 25.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.0 cm |
| Délka kartonu: | 60.0 cm |
| Šířka kartonu: | 50.0 cm |
| Výška kartonu: | 43.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.12900 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 61023010 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 200 |
| Země původu: | CN |

