Playgo Modelína farma set 6x56g
Kód produktu: W029804
Slevová skupina: B
Modelína farma set 6x56g. Obsahuje 6 barevných modelín, 10 vykrajovátek, 4 formičky.
Podobné produkty
Popis produktu
Modelína farma set 6x56g. Obsahuje 6 barevných modelín, 10 vykrajovátek, 4 formičky.Parametry produktu
| Kód produktu | W029804 |
| Ean produktu | 8590331968053 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,800 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 6.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.8 kg |
| Délka výrobku: | 28.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 28.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 58.0 cm |
| Šířka kartonu: | 25.5 cm |
| Výška kartonu: | 29.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.04363 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 8 |
| Země původu: | CN |

