Plážový tenis 23x38 cm
Kód produktu: W005456
Slevová skupina: A
- Výprodej
Tenis patří k oblíbené letní zábavě. Dopřej si pohyb u nenáročné hry pro dva hráče! Vybrat si můžeš tenis ve stylovém provedení s motivem surfaře ...
Podobné produkty
Popis produktu
Tenis patří k oblíbené letní zábavě. Dopřej si pohyb u nenáročné hry pro dva hráče! Vybrat si můžeš tenis ve stylovém provedení s motivem surfaře nebo květů. Obsah balení 2 rakety 1 míček Rozměr rakety: 23 x 38 cmParametry produktu
| Kód produktu | W005456 |
| Ean produktu | 8590331910038 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 38.0 cm |
| Šířka výrobku: | 23.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 44.0 cm |
| Šířka kartonu: | 39.0 cm |
| Výška kartonu: | 25.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.04290 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 30 |
| Země původu: | CN |

