Minnie Plážový tenis 37cm
Kód produktu: W022395
Slevová skupina: C
Plážový Tenis Minnie je sada dvou raket a jednoho míčku na plážový tenis. Jedná se o typizované beachtenisové pálky, které jsou vhodné pro ...
Podobné produkty
Popis produktu
Plážový Tenis Minnie je sada dvou raket a jednoho míčku na plážový tenis. Jedná se o typizované beachtenisové pálky, které jsou vhodné pro začátečníky a velmi oblíbené pro školy. Pálky se výborně drží v ruce a proto budete moci bleskově reagovat na útok od protihráče. Plážový tenis je u nás poměrně mladý sport, výborně ale zabaví vaše děti doma na hřišti nebo na dovolené.Technický popis:- výrobce: MONDO- materiál: plast- barva: růžová- motiv: Minnie- rozměry rakety: 37x22,5 cm- průměr míčku: 3,5Parametry produktu
| Kód produktu | W022395 |
| Ean produktu | 8001011150045 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 4.9 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 0.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 40.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 16.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.02560 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | TN |

