Pletací stav Scarf design
Kód produktu: W114422
Slevová skupina: A
Pletací stav Scarf design - navrhni a vyrob si vlastní šálu nebo jiné doplňky. Použij dodané barvy vlny nebo je nahraď tvými oblíbenými odstíny.
Podobné produkty
Popis produktu
Pletací stav Scarf design - navrhni a vyrob si vlastní šálu nebo jiné doplňky. Použij dodané barvy vlny nebo je nahraď tvými oblíbenými odstíny.Parametry produktu
| Kód produktu | W114422 |
| Ean produktu | 8590331144228 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 13.2 kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 4.0 cm |
| Šířka výrobku: | 35.0 cm |
| Výška výrobku: | 29.0 cm |
| Délka balení: | 6.0 cm |
| Šířka balení: | 35.0 cm |
| Výška balení: | 29.0 cm |
| Délka kartonu: | 81.0 cm |
| Šířka kartonu: | 38.0 cm |
| Výška kartonu: | 62.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.19084 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

