Stavebnice Plus-Plus Neon Mix 100ks
Kód produktu: W037058
Slevová skupina: C
Kreativní sada PLUS-PLUS Neon obsahuje 100 ks kostiček v atraktivním balení tubusu, vhodném i na cesty. Použijte svou fantazii a postavte vlastní ...
Podobné produkty
Popis produktu
Kreativní sada PLUS-PLUS Neon obsahuje 100 ks kostiček v atraktivním balení tubusu, vhodném i na cesty. Použijte svou fantazii a postavte vlastní Plus-plus designy! Tato neon tuba obsahuje mix barev - neon modrá, zelená, růžová, žlutá, oranžová a průsvitná. Pro děti od 5let.Parametry produktu
| Kód produktu | W037058 |
| Ean produktu | 5710409102438 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 27.0 cm |
| Šířka výrobku: | 4.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 60.0 cm |
| Šířka kartonu: | 38.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 220 |
| Země původu: | CN |

