Lenochod plyš na zavěšení New Baby Sloth 16cm
Kód produktu: W045861
Slevová skupina: C
Představujeme hračku z kolekce Sloth New Baby, která vaše děťátko zabaví na cestách i kdekoli jinde. Tato praktická hračka kombinuje funkce ...
Podobné produkty
Popis produktu
Představujeme hračku z kolekce Sloth New Baby, která vaše děťátko zabaví na cestách i kdekoli jinde. Tato praktická hračka kombinuje funkce vibrací, kousátka a chrastítka a poskytuje tak dokonalou zábavu pro nejmenší. Díky zabudované vibrační funkci poskytuje tato hračka další smyslovou stimulaci, která dítě na cestách uklidňuje a uvolňuje. Navíc je vybavena kousátkem z bezpečného plastu, které pomáhá zmírňovat bolest při prořezávání zoubků a rozvíjí motorické schopnosti dítěte. Hračka obsahuje také chrastítka.Parametry produktu
| Kód produktu | W045861 |
| Ean produktu | 8596164140277 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 19.0 cm |
| Šířka výrobku: | 17.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 0.0 cm |
| Šířka kartonu: | 0.0 cm |
| Výška kartonu: | 0.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 1 ks |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 0 |
| Země původu: | CN |

