Pokladnička - Krtek 9x9x11 cm
Kód produktu: W170800
Slevová skupina: B
Plechová pokladnička s Krtečkem a jeho kamarády.
Podobné produkty
Popis produktu
Plechová pokladnička s Krtečkem a jeho kamarády.Parametry produktu
| Kód produktu | W170800 |
| Ean produktu | 8590331708000 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 7.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 20.0 cm |
| Délka balení: | 9.0 cm |
| Šířka balení: | 17.0 cm |
| Výška balení: | 20.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.2 cm |
| Šířka kartonu: | 39.7 cm |
| Výška kartonu: | 47.2 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.08649 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 73269098 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 30 |
| Balení velké: | 60 |
| Země původu: | CN |

