Polesie Motorka závodní 25cm
Kód produktu: W004197
Slevová skupina: C
Závodní motorka potěší všechny malé i velké nadšence těchto strojů! Hračka je vyrobena z kvalitního plastu a lze otáčet řídítky. Velikost: 23 cm Doporučený věk: od 12 měsíců
Podobné produkty
Popis produktu
Závodní motorka potěší všechny malé i velké nadšence těchto strojů! Hračka je vyrobena z kvalitního plastu a lze otáčet řídítky. Velikost: 23 cm Doporučený věk: od 12 měsícůParametry produktu
| Kód produktu | W004197 |
| Ean produktu | 4810344019813 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 1+ |
| Vhodné pro: | Batole |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 27.5 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 19.5 cm |
| Délka kartonu: | 56.0 cm |
| Šířka kartonu: | 33.5 cm |
| Výška kartonu: | 36.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.06754 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | BY |

