Pom pom 10mm, 180ks
Kód produktu: W011809
Slevová skupina: A
Pom pom se používá při výrobě různých hraček, dekorací i ozdob. Obsah balení: 180 ks velikost 10mm mix barev
Podobné produkty
Popis produktu
Pom pom se používá při výrobě různých hraček, dekorací i ozdob. Obsah balení: 180 ks velikost 10mm mix barevParametry produktu
| Kód produktu | W011809 |
| Ean produktu | 8590331927852 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 8.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 13.0 cm |
| Šířka výrobku: | 11.5 cm |
| Výška výrobku: | 1.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 50.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.10000 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 58089000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 480 |
| Země původu: | CN |

