Pom pom glitter mix velikostí, 80ks
Kód produktu: W011813
Slevová skupina: A
Pom pom se používá při výrobě různých hraček, dekorací i ozdob. Obsah balení: 80 ks (40ks-1cm, 20ks-1,5cm, 10ks-2cm, 5ks-2,5cm, 5ks-3cm) mix barev
Podobné produkty
Popis produktu
Pom pom se používá při výrobě různých hraček, dekorací i ozdob. Obsah balení: 80 ks (40ks-1cm, 20ks-1,5cm, 10ks-2cm, 5ks-2,5cm, 5ks-3cm) mix barevParametry produktu
| Kód produktu | W011813 |
| Ean produktu | 8590331927890 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 11.0 cm |
| Šířka výrobku: | 16.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 49.0 cm |
| Šířka kartonu: | 50.0 cm |
| Výška kartonu: | 50.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.12250 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 58089000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 480 |
| Země původu: | CN |

