Poník gumový 12 cm
Kód produktu: W057416
Slevová skupina: A
- Novinka
Poník gumový. Velikost 12 cm. Display box - 12 ks. 4 varianty - modrá, žlutá, růžová, fialová.
Podobné produkty
Popis produktu
Poník gumový. Velikost 12 cm. Display box - 12 ks. 4 varianty - modrá, žlutá, růžová, fialová.Parametry produktu
| Kód produktu | W057416 |
| Ean produktu | 8590331047147 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 22.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 9.0 cm |
| Šířka výrobku: | 3.5 cm |
| Výška výrobku: | 12.5 cm |
| Délka balení: | 35.0 cm |
| Šířka balení: | 18.5 cm |
| Výška balení: | 13.0 cm |
| Délka kartonu: | 98.0 cm |
| Šířka kartonu: | 38.0 cm |
| Výška kartonu: | 86.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.32026 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030049 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks, Na cestě |
| Balení malé: | 180 |
| Balení velké: | 360 |
| Země původu: | CN |

