Produkt byl přidán do oblíbených
55949 Potápěčský set, brýle + šnorchl
Kód produktu: W155949
Slevová skupina: A
- Novinka
Potápěčská sada Intex, která obsahuje brýle a šnorchl. Maska je vyrobena s kvalitními bezpečnými polykarbonátovými skly a rámeček z měkké gumy, ...
Podobné produkty
Popis produktu
Potápěčská sada Intex, která obsahuje brýle a šnorchl. Maska je vyrobena s kvalitními bezpečnými polykarbonátovými skly a rámeček z měkké gumy, což zajišťuje pohodlné a přesné sednutí na obličeji. Šnorchl má sponu pro připnutí k brýlím a klapku zabraňující vniknutí vody. Šnorchl má komfortní středně velký náustek. Doporučený věk: od 8 letParametry produktu
| Kód produktu | W155949 |
| Ean produktu | 6941057403434 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Vhodné pro: | Školáka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka balení: | 9.0 cm |
| Šířka balení: | 22.0 cm |
| Výška balení: | 50.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.8 cm |
| Šířka kartonu: | 24.4 cm |
| Výška kartonu: | 58.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.06538 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95062900 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

