Potápěčský SET Intex 55647 WAVE RIDER
Kód produktu: W155647
Slevová skupina: A
Šnorchl má komfortní náustek a střední rozměr. Brýle mají bezpečné polykarbonátové čočky. Rámečky z měkké gumy, díky kterým brýle pohodlně sedí na ...
Podobné produkty
Ke stažení (1)
Popis produktu
Šnorchl má komfortní náustek a střední rozměr. Brýle mají bezpečné polykarbonátové čočky. Rámečky z měkké gumy, díky kterým brýle pohodlně sedí na obličeji. Ochrana proti ultrafialovému záření a proti zamlžování.Parametry produktu
| Kód produktu | W155647 |
| Ean produktu | 6941057413181 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 3.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Školáka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.5 cm |
| Šířka kartonu: | 22.8 cm |
| Výška kartonu: | 55.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 1 ks |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95062900 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

