Propiska barevná sada 10 ks
Kód produktu: W832505
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Popis produktu
Sada barevných propisek značky TOTO pro veselé psaní ve škole nebo volném čase. Počet kusů: 10Parametry produktu
| Kód produktu | W832505 |
| Ean produktu | 8590331330607 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 31.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 16.5 cm |
| Šířka výrobku: | 11.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Délka kartonu: | 62.0 cm |
| Šířka kartonu: | 50.0 cm |
| Výška kartonu: | 35.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.10850 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 96081099 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 360 |
| Země původu: | CN |

