Propiska jednorázová - modrá náplň
Kód produktu: W033428
Slevová skupina: A
Propiska jednorázová (modrá náplň) 5 barevných provedení: fialová, žlutá, červená, modrá, zelená. 30 ks v PVC boxu.
Podobné produkty
Popis produktu
Propiska jednorázová (modrá náplň) 5 barevných provedení: fialová, žlutá, červená, modrá, zelená. 30 ks v PVC boxu.Parametry produktu
| Kód produktu | W033428 |
| Ean produktu | 6972799439016 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 22.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 1.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.0 cm |
| Výška výrobku: | 14.6 cm |
| Délka balení: | 6.0 cm |
| Šířka balení: | 6.0 cm |
| Výška balení: | 15.0 cm |
| Délka kartonu: | 66.0 cm |
| Šířka kartonu: | 35.0 cm |
| Výška kartonu: | 35.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 30 ks |
| Kusů v displayi: | 30 ks |
| Objem kartonu: | 0.08085 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 96081099 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 30 |
| Balení velké: | 3000 |
| Země původu: | CN |

