Pumpička na balónek
Kód produktu: W886125
Slevová skupina: A
Barevná pumpička na balónek Rozměry: délka 30 cm průměr pumpy 5 cm průměr náústku 0,7-3 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Barevná pumpička na balónek Rozměry: délka 30 cm průměr pumpy 5 cm průměr náústku 0,7-3 cmParametry produktu
| Kód produktu | W886125 |
| Ean produktu | 8590331242832 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 9.5 kg |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 13.5 cm |
| Šířka výrobku: | 5.5 cm |
| Výška výrobku: | 36.0 cm |
| Délka kartonu: | 58.0 cm |
| Šířka kartonu: | 32.0 cm |
| Výška kartonu: | 58.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.10765 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 84142080 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 100 |
| Země původu: | CN |

