Huntsman Puška BOOMSTICK brokovnice 49 cm
Kód produktu: W282206
Slevová skupina: D
Dětská zkrácená dvojhlavňová brokovnice s dostřelem až 18 metrů. Pěnové náboje jsou součástí balení. Jako náhradní lze použít náboje Huntsman ...
Podobné produkty
Popis produktu
Dětská zkrácená dvojhlavňová brokovnice s dostřelem až 18 metrů. Pěnové náboje jsou součástí balení. Jako náhradní lze použít náboje Huntsman kód 104022 nebo pěnové náboje kód 110634. Počet nábojů: 12 (v balení) Velikost: 49 cm Doporučený věk: od 6 letParametry produktu
| Kód produktu | W282206 |
| Ean produktu | 048242919506 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 51.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.5 cm |
| Výška výrobku: | 19.0 cm |
| Délka balení: | 8.0 cm |
| Šířka balení: | 51.0 cm |
| Výška balení: | 19.0 cm |
| Délka kartonu: | 47.8 cm |
| Šířka kartonu: | 32.0 cm |
| Výška kartonu: | 53.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.08183 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030081 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

