Raptor RC na dálkové ovládání šedý 45 cm
Kód produktu: W007727
Slevová skupina: B
Vydej se s Raptorem do dávných dob a prožij s ním napínavá dobrodružství! Přeješ si naživo vidět dinosaura? Od teď můžeš být jeho pánem. Pomocí ...
Podobné produkty
Popis produktu
Vydej se s Raptorem do dávných dob a prožij s ním napínavá dobrodružství! Přeješ si naživo vidět dinosaura? Od teď můžeš být jeho pánem. Pomocí dálkového ovládání tě raptor poslechne na slovo. Má naprosto reálné pohyby a když se setmí, dokáže si posvítit na svou kořist. Obrovské drápy, dinosauří řev a svítící tlama vyděsí všechny okolo. Velikost: 45 cm. Doporučený věk: od 3 let Bateriový pack pro raptora součástí, 2xAA pro ovladač není součástí. USB nabíjení.Parametry produktu
| Kód produktu | W007727 |
| Ean produktu | 8590331919116 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 6.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | dinosaurus - bateriový pack 3.7V 1200mAh, ovladač - 2xAA (není součástí) |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Délka výrobku: | 41.0 cm |
| Šířka výrobku: | 27.0 cm |
| Výška výrobku: | 25.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 49.0 cm |
| Šířka kartonu: | 43.0 cm |
| Výška kartonu: | 54.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.11378 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 4 |
| Země původu: | CN |

