Razítková sada 5 razítek a 3 fixy Trolls
Kód produktu: W061248
Slevová skupina: D
Razítková sada 5 razítek a 3 fixy Trolls. Multiprint Kreativní razítková sada s motivy z pohádky Trolls potěší všechny děti, které rády kreslí a ...
Podobné produkty
Popis produktu
Razítková sada 5 razítek a 3 fixy Trolls. Multiprint Kreativní razítková sada s motivy z pohádky Trolls potěší všechny děti, které rády kreslí a tvoří. Sada obsahuje 5 razítek s oblíbenými postavičkami, inkoustový polštářek a 3 barvičky. Děti mohou razítkovat obrázky a následně je vybarvovat, čímž rozvíjejí svou kreativitu, fantazii a jemnou motoriku.Parametry produktu
| Kód produktu | W061248 |
| Ean produktu | 8009233059122 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.5 cm |
| Výška výrobku: | 28.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 0.0 cm |
| Šířka kartonu: | 0.0 cm |
| Výška kartonu: | 0.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.00000 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 0 |
| Země původu: | IT |

