Razítkovací polštářek 3v1
Kód produktu: W025883
Slevová skupina: A
Razítkovací polštářek - 3 barvy v 1. 18ks v display boxu.
Podobné produkty
Popis produktu
Razítkovací polštářek - 3 barvy v 1. 18ks v display boxu.Parametry produktu
| Kód produktu | W025883 |
| Ean produktu | 8590331954179 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 8.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 3.0 cm |
| Šířka výrobku: | 3.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.5 cm |
| Délka balení: | 11.0 cm |
| Šířka balení: | 21.0 cm |
| Výška balení: | 4.0 cm |
| Délka kartonu: | 48.5 cm |
| Šířka kartonu: | 26.0 cm |
| Výška kartonu: | 34.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 18 ks |
| Kusů v displayi: | 18 ks |
| Objem kartonu: | 0.04287 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 96122000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 18 |
| Balení velké: | 432 |
| Země původu: | CN |

