Produkt byl přidán do oblíbených
ROCK BUGGY Auto antigravitační RC s laserem 15 cm modré - Český obal
Kód produktu: W012563
Slevová skupina: B
Budoucnost máš v rukou! Poruš zákony gravitace a vydej se na jízdu bez hranic! Střihni si závod s Rock Buggy antigravitačním RC autem vzhůru ...
Podobné produkty
Popis produktu
Budoucnost máš v rukou! Poruš zákony gravitace a vydej se na jízdu bez hranic! Střihni si závod s Rock Buggy antigravitačním RC autem vzhůru nohama! Autíčko pronásleduje laser a dokáže jezdit po stěnách i po stropě. USB nabíjecí kabel v balení. Velikost 15 cm. Doporučený věk: od 6 letParametry produktu
| Kód produktu | W012563 |
| Ean produktu | 8590331930357 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 2.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | auto - 3.7V bateriový pack (součástí), ovladač - 3xAAA(není součástí) |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 27.5 cm |
| Šířka výrobku: | 21.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.5 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 24.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03712 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

