Rukávky nafukovací Krtek 23x15 cm
Kód produktu: W005805
Slevová skupina: B
Nafukovací rukávky jsou nezbytnou součástí pro začínající plavce! Děti si mohou bezpečně užívat vodní radovánky s rukávky v motivu oblíbeného ...
Podobné produkty
Popis produktu
Nafukovací rukávky jsou nezbytnou součástí pro začínající plavce! Děti si mohou bezpečně užívat vodní radovánky s rukávky v motivu oblíbeného Krtečka a jeho kamarádů. Rozměry: 23 x 15 cm Doporučený věk: 3-6 letParametry produktu
| Kód produktu | W005805 |
| Ean produktu | 8590331910755 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 7.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3-6 |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 15.5 cm |
| Šířka výrobku: | 30.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.0 cm |
| Šířka kartonu: | 27.0 cm |
| Výška kartonu: | 36.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.04374 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95062900 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 72 |
| Země původu: | CN |

