Sáček celofan 35x50 cm Květiny
Kód produktu: W035490
Slevová skupina: C
Celofanový sáček o velikosti 35x50 cm Květiny. 5 barevných provedení (bílý, žlutý, oranžový, růžový, modrý)
Podobné produkty
Popis produktu
Celofanový sáček o velikosti 35x50 cm Květiny. 5 barevných provedení (bílý, žlutý, oranžový, růžový, modrý)Parametry produktu
| Kód produktu | W035490 |
| Ean produktu | 8013170823425 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 6.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 35.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.1 cm |
| Výška výrobku: | 50.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 46.0 cm |
| Šířka kartonu: | 56.0 cm |
| Výška kartonu: | 7.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 50 ks |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | EU |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 50 |
| Balení velké: | 500 |
| Země původu: | IT |

