Sáček celofan 8x24+4 cm průhledný
Kód produktu: W034440
Slevová skupina: C
Celofanový sáček o velikosti 8x24+4 cm průhledný.
Podobné produkty
Popis produktu
Celofanový sáček o velikosti 8x24+4 cm průhledný.Parametry produktu
| Kód produktu | W034440 |
| Ean produktu | 8013170191814 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 3.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 8.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.1 cm |
| Výška výrobku: | 24.0 cm |
| Délka balení: | 8.0 cm |
| Šířka balení: | 4.0 cm |
| Výška balení: | 24.0 cm |
| Délka kartonu: | 47.0 cm |
| Šířka kartonu: | 27.0 cm |
| Výška kartonu: | 19.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 100 ks |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 39232100 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 100 |
| Balení velké: | 1500 |
| Země původu: | IT |

