Sáček Krteček Velikonoce 21x40 cm
Kód produktu: W026000
Slevová skupina: B
Sáček Krteček Velikonoce 21x40 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Sáček Krteček Velikonoce 21x40 cmParametry produktu
| Kód produktu | W026000 |
| Ean produktu | 8590331955008 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Velikonoce |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 40.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 21.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | ČR |
| Nomenklatura: | 39232990 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 0 |
| Země původu: | CZ |

