Produkt byl přidán do oblíbených
Sada na písek 15 cm 5 dílů
Kód produktu: W116867
Slevová skupina: A
- Výprodej
Sada na písek 15 cm 5 dílů. 2 varianty - žlutá, oranžová. Obsahuje kyblík, sítko, konvičku, hrábě a lopatku.
Podobné produkty
Popis produktu
Sada na písek 15 cm 5 dílů. 2 varianty - žlutá, oranžová. Obsahuje kyblík, sítko, konvičku, hrábě a lopatku.Parametry produktu
| Kód produktu | W116867 |
| Ean produktu | 8590331168675 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 8.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 23.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 15.0 cm |
| Délka balení: | 18.0 cm |
| Šířka balení: | 23.0 cm |
| Výška balení: | 18.0 cm |
| Délka kartonu: | 79.0 cm |
| Šířka kartonu: | 31.0 cm |
| Výška kartonu: | 84.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.18700 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 18 |
| Balení velké: | 36 |
| Země původu: | CN |

