Sada na písek 8 ks 13x13x9,5 cm
Kód produktu: W057346
Slevová skupina: A
- Novinka
Sada na písek 8 ks. Obsahuje kyblík 13x13x9,5 cm, lopatku, hrabičky, sítko, 4 formičky. Více variant formiček.
Podobné produkty
Popis produktu
Sada na písek 8 ks. Obsahuje kyblík 13x13x9,5 cm, lopatku, hrabičky, sítko, 4 formičky. Více variant formiček.Parametry produktu
| Kód produktu | W057346 |
| Ean produktu | 8590331044634 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 1.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 13.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.0 cm |
| Výška výrobku: | 10.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 40.5 cm |
| Šířka kartonu: | 26.0 cm |
| Výška kartonu: | 14.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.01474 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 8 |
| Země původu: | CN |

