Sada štětců 10 ks
Kód produktu: W831403
Slevová skupina: A
Sada štětců o různých velikostech 10 ks. Ploché/kulaté.
Podobné produkty
Popis produktu
Sada štětců o různých velikostech 10 ks. Ploché/kulaté.Parametry produktu
| Kód produktu | W831403 |
| Ean produktu | 8590331329625 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 5.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Školáka |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 29.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.5 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Délka kartonu: | 38.0 cm |
| Šířka kartonu: | 31.0 cm |
| Výška kartonu: | 33.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.03887 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 96033010 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks, Na cestě |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 100 |
| Země původu: | CN |

