Bloček samolepící
Kód produktu: W011142
Slevová skupina: A
Samolepící bloček 20 lístků x 6 typů mix motivů Zasíláme dle skladové dostupnosti.
Podobné produkty
Popis produktu
Samolepící bloček 20 lístků x 6 typů mix motivů Zasíláme dle skladové dostupnosti.Parametry produktu
| Kód produktu | W011142 |
| Ean produktu | 8590331926459 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 19.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 11.5 cm |
| Šířka výrobku: | 11.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.4 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 37.0 cm |
| Šířka kartonu: | 47.0 cm |
| Výška kartonu: | 32.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.05565 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48201030 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 1200 |
| Země původu: | CN |

