Sáňkovací talíř Supernova 70 cm červená
Kód produktu: W520619
Slevová skupina: C
- Výprodej
Sáňkovací talíř Supernova červená. Průměr 70 cm. Váha 1,19 kg. Nosnost 100 kg. Provozní teplota -20 až 70 °C. Zatáčení díky naklonění do strany, ...
Podobné produkty
Popis produktu
Sáňkovací talíř Supernova červená. Průměr 70 cm. Váha 1,19 kg. Nosnost 100 kg. Provozní teplota -20 až 70 °C. Zatáčení díky naklonění do strany, brzdění zakloněním. Rukojeti integrované do obvodu talíře. Protiskluzová úprava povrchu.Parametry produktu
| Kód produktu | W520619 |
| Ean produktu | 8595096938150 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.2 kg |
| Délka výrobku: | 70.0 cm |
| Šířka výrobku: | 70.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 68.0 cm |
| Šířka kartonu: | 28.0 cm |
| Výška kartonu: | 68.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.12947 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | ČR |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 10 |
| Země původu: | CZ |

