Saténová stuha 2,5cm x 2,7m puntík
Kód produktu: W814525
Slevová skupina: A
Saténová stuha s puntíky 36 ks v display boxu • Šířka 2,5cm, návin 2,7m Různé barevné varianty - mo
Podobné produkty
Popis produktu
Saténová stuha s puntíky 36 ks v display boxu • Šířka 2,5cm, návin 2,7m Různé barevné varianty - moParametry produktu
| Kód produktu | W814525 |
| Ean produktu | 8590331245758 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 23.6 kg |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 7.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.0 cm |
| Délka balení: | 36.5 cm |
| Šířka balení: | 24.5 cm |
| Výška balení: | 8.0 cm |
| Délka kartonu: | 75.0 cm |
| Šířka kartonu: | 55.0 cm |
| Výška kartonu: | 50.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 36 ks |
| Kusů v displayi: | 36 ks |
| Objem kartonu: | 0.20625 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 58063210 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 36 |
| Balení velké: | 864 |
| Země původu: | CN |

