Šavle 60 cm - karnevalový doplněk
Kód produktu: W003128
Slevová skupina: A
Černozlatá plastová šavle bude skvělým doplňkem na karneval! Velikost: 60 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Černozlatá plastová šavle bude skvělým doplňkem na karneval! Velikost: 60 cmParametry produktu
| Kód produktu | W003128 |
| Ean produktu | 8590331905775 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 9.5 cm |
| Šířka výrobku: | 60.0 cm |
| Výška výrobku: | 9.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 70.0 cm |
| Šířka kartonu: | 50.0 cm |
| Výška kartonu: | 70.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.24500 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 186 |
| Země původu: | CN |

