Set karneval - čarodějnice (šaty, klobouk) černá
Kód produktu: W027546
Slevová skupina: A
- Výprodej
Karnevalový set čarodějnice (šaty + klobouk) Obsahuje: šaty, klobouk Délka šatů: 65 cm Délka rukávu: 50 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Karnevalový set čarodějnice (šaty + klobouk) Obsahuje: šaty, klobouk Délka šatů: 65 cm Délka rukávu: 50 cmParametry produktu
| Kód produktu | W027546 |
| Ean produktu | 8590331958955 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 18.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 26.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 30.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 60.0 cm |
| Šířka kartonu: | 50.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.12000 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 62044300 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 150 |
| Země původu: | CN |

