Set karneval - koruna 59x7,5 cm
Kód produktu: W032039
Slevová skupina: A
Koruna o velikosti 59x7,5 cm před poskládáním. Zlatá a stříbrná varianta
Podobné produkty
Popis produktu
Koruna o velikosti 59x7,5 cm před poskládáním. Zlatá a stříbrná variantaParametry produktu
| Kód produktu | W032039 |
| Ean produktu | 8590331970667 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 23.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 12.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.0 cm |
| Výška výrobku: | 64.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.0 cm |
| Šířka kartonu: | 45.0 cm |
| Výška kartonu: | 65.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 600 |
| Země původu: | CN |

